Ana sayfa »Hakkında

Hakkında

1995 yılında kurulan , Merkezi Çin Halk Cumhuriyetinde bulunan ÇİN devletine ait olan ve bünyesinde birçok yerli yabancı sayısılı firmalarla teknolojik ortaklıkları bulunan CNC ve Üniversal takım tezgahı üreticisidir. Deneyimli bir takım tezgahı üreticisi olarak, bünyemizde CNC ve Üniversal geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Buna ek olarak, OEM isteklerinizi de yerine getirebiliyoruz.
Biz 000410 bir stok kodu ile. 2004 yılında, 2005 yılında,Kunming Tezgah Fabrikası holding şirketi haline geldi. Tüm bu etkinlikler bize üç büyük sanayi kümeleri, yani Shenyang, Kunming ve Avrupa'da kurdurduğu 1.700.000.000 USD lık ve 2008 yılında 80.000 adet takım tezgahı çıkışı ile yıllık üretimdedünyanın ilk 5 büyük makine üreticileri arasında yer almasını sağladı.

Üretimleri
Ürünlerimizin bazıları şunlardır: CNC Yatay ve Dik İşleme Merkezleri, CNC Yatay ve Dik Tornalar, Köprü Tipi CNC İşleme Merkezleri, Üniversal ve CNC Borverkler, Hafif ve Ağır Tip Üniversal Tornalar,özellikle petrokimya sanayisi için tasarlanmış olan CNC Boru Diş Açma Tornaları,ve müşterilerimizin isteklerine uygun özelliklerde takımlandırma ve birçok seçenek.SMTCL makineleri böylece sizin hassas işleme gereksinimlerinizi sağlayan, 300 çeşit üzerinde bulunan ve bin mevcut özellikleri ile mevcut olup, kesme,delik delme, diş çekme ve frezeleme, ya da sondaj ve dönüm ürün yelpazesi de sunmaktadır. Şu anda ürünlerimiz yaygın otomobil, ulusal savunma ve askeri, uzay ve havacılık, demiryolu taşımacılığı,enerji,petrokimya gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Kalite Kontrol
başından beri takım tezgahları hususunda kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünler sunmuştur. Bunu başarmak için, kalite ve maliyet kontrolü bir dizi önlemler almıştır. Bunun için de kesinlikle ilgili ISO standartlarına uygun olarak CNC tezgahlarında üretim, kalite sağlamak için D ve diğer bilgisayar destekli teknikleri kullanmıştır. Buna ek olarak SAUTER Firma ve Siemens AG gibi tanınmış şirketler ile ortaklıklarımız tezgahlarımızın performansını garanti etmek için ufak bir örnektir. Ayrıca, yetkin personel istihdam ve verimliliğimizi artırmaya yardımcı olan ve üretim maliyetlerini azaltan sürekli bir eğitim sunmaktayız.Bizim kalite anlayışımız ve prensiplerimiz tezgahlarımızın daha hammadde alım aşamasından başlayıp,tezgahlarımızın üretim safhasındaki performanslarının kontrolüne dek uzanmaktadır.

Uluslararası Güvenilir Bir Marka
Tesislerimizin sürekli genişleme ve ekipman iyileştirilmesi ile beraber kalite kontrol sistemlerimiz sayesindegüvenilir bir makine tedarikçisi haline gelmiştir. Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışamamız bizlere daha iyi bir işbirliği,güven ve ürünlerimizi geliştirme imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz, Kanada, Amerika, Polonya, İtalya, İspanya, İngiltere, Brezilya, Rusya, Almanya,Güney Afrika, Hindistan ve Avustralya gibi dünyanın birçok yerinde, popüler olan sadece birkaç yerden birkaçıdır.

Müşteri Hizmetleri
Büyümemizin devam etmesinin nedenlerinden birkaçı taahhüt kalite ve hizmet, ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için esnekliktir.sadece kaliteli yüksek derecede güvenilir ürün sunmamakta, aynı zamanda yatırımın hak ettiği hizmeti de sunmaktadır. İyi eğitimli doğrudan satış gücü ve stratejik dağıtım ortakları ile, hızlı ve etkin hizmet ve yedek parça bölümüne ek olarak, size firmamız ve satın alma ile hoş bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.
Tereddüt etmeyin! Bizim sizin için neler yapabileceğini görmek için lütfen bize ulaşın.

Ana ürünler